Hayatın en önemli dönemi üniversite çalışmaları değil, doğumdan altı yaşa kadar olan süredir. Çünkü bu, bir çocuğun gelecekte olacağı yetişkini inşa ettiği dönemdir. Sadece zeka değil, insanın bütün mümkün becerileri bu dönemde oluşur. Hiçbir yaşta çocuk, zekice bir yardıma, bu dönemde olduğu kadar ihtiyaç duymaz.

Maria Montessori

Okullar ve Öğretmenler

Biz eğitimde başarının, yüksek kalite ve yenilikçi düşünme biçimi ile sağlandığına inanıyoruz. Yaptığınız işin her aşamasında kaliteyi önemsiyorsanız doğru yerdesiniz. Okulunuzun kuruluş aşamasından başlayalım:

Fikir aşamasından itibaren yanınızda yer alırız. Okul konseptinin oluşturulmasından yaklaşımına kadar belirlenmesi süresince işbirliği yaparız. Fiziksel alanın tasarlanmasından, veli iletişim stratejilerinin belirlenmesine kadar kurulumun her aşamasında birlikte çalışır; tüm aşamaların pedagojik uygunluğunu sağlarız. Çocuklar için maksimum seviyede güvenli, sağlıklı ve uygun bir okul ortamı oluşturmanızın garantisini veririz.

Devamını Oku

Pedagojik Danışmanlık Hizmetleri

Eğitim Programları

Mesleki Gelişim

Aileler ve Çocuklar

Erken çocukluk eğitimi alanında bilinen her bir program kendi içinde coğrafi bir ihtiyaçtan doğmuş, o bölgenin özelliklerine, kültürüne has pek çok unsur barındırmaktadır.

Neşeli Fikirler tüm bu uluslararası yaklaşımlardan faydalanır; kendi kültürümüze uygun bir tasarım ve bizim coğrafyamıza özgün programlar oluşturur. Bu sayede geliştirilen tüm içerikler, eğitimciler tarafından çok daha rahat uygulanabilir. Üye okullar, uygulamaya geçişlerinin ardından ilk aylarda somut gelişmeleri gözlemlemeye başlarlar. Bu gelişmeler ebeveynler tarafından da görülmektedir.

Devamını Oku

Neşeli Anaokulu Programı

Neşeli Başlangıç Programı

Neşeli Oyun Atölyeleri

Ebeveyn Atölyeleri